Prekių grąžinimas - keitimas

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo     ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu info@stiliauszona.lt, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį (sąskaitos numerį) ir grąžinimo priežastis (gavęs užklausą Pardavėjas susisieks su Jumis informuodamas apie tolimesnius veiksmus)

Grąžinant prekę Pardavėjui visas pristatymo išlaidas apmoka pats Pirkėjas.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko prekių grąžinimo nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir už jas Pirkėjui grąžinti sumokėtą sumą, neskaitant kainos už pristatymą.

Grąžinant prekę gautą esant nemokamam pristatymui, grąžintina suma skaičiuojasi pagal formulę: Sumokėta suma - 5 EUR = galutinė Pirkėjui pervedama suma.

Grąžinęs prekes Pardavėjui ir gavęs sumokėtą sumą (neskaitant kainos už pristatymą), norėdamas gauti kitą prekę (pakaitinę) Pirkėjas formuoja užsakymą iš naujo norimai prekei įsigyti.